Telefon
WhatsApp
İnstagram

Genel Müdür Mesajı

“Köklü Geçmişten, Güçlü Geleceğe” sloganı ile,

1968 yılında yola çıkan “Pakform Makina” Türkiye’de kurulan, Tam Otomatik Ambalaj ve Paketleme Makinaları İmalatı yapan ilk yerli firmadır. Kurulduğu günden beri Dünya’nın 72 farklı ülkesinde çalışan ambalaj ve paketleme makineleri olan    PAKFORM MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. Beylikdüzü’nde faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız, uzun yıllara varan tecrübesi ve sağlam alt yapısı ile siz değerli firmalara,  hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Tecrübeli, profesyonel kadrosu ve İşletmesi ile her gün yeni başarılara imza atmaktadır. Bu sağlam temellerin basamakları olan; kaliteli tasarım, teknolojik ekipman kullanımı ve yeniliklere açıklık, bugün hala devam etmektedir.

Şirketimiz bünyesinde çalışan uzman kadrosu ve konusunda yeterli eğitimi almış çalışanları ile daima yeniliklere ve ihtiyaca karşılık verebilecek düzeyde olmaya çalışmıştır. PAKFORM MAKİNA birlikte çalışacağı personelini bu üslupla belirlemeye devam edecektir. Bu bilinçle yeni jenerasyonu da yetiştirip yönlendirmiş ve bünyemize dahil etmiş durumdayız. Sizlerle başlayıp devam ettiğimiz bu yolda bu zamana kadar yanımızda olduğunuz için teşekkür eder, beraberliğimizin bir ömür boyu devam etmesini temenni ederiz.

 

Saygılarımla,

 Yücel Şirin