Telefon
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

1968 den  bu yana ,Geçmişten günümüze makina üretim sektöründe dünyanın çeşitli ülkelerine binlerce özel üretilen makinalarımız PAKFORM MAKİNA firmamız İstanbul’da kurulmuş olup, 54 yılı geride bırakarak 4200 adet otomatik thermoform paketleme ve ambalaj makineleri imal etmiş, 70  ülkeye ve Türkiye pazarlarına, gerek servis gerekse yedek parça teminlerimizle başarıya ulaşmış bulunmaktayız. Ambalaj makinaları imalatında iddialıyız çünkü, Bizim için önemli olan memnuniyetiniz! Gıda Paketleme ve Medikal Paketlemede Kaliteden Ödün vermeden en iyi tasarımı yapmaktayız. Pakform Medikal Paketleme,Gıda Paketlemesi,Endüstriyel Parça Paketlemesinde bir Dünya Devidir. Türkiye de başlayan Lider Firma Özelliği ile Dünya Arenasında İhracatta Rekorlar Kırmış Firma Olarak Yer Etmiştir. 4200 e yakın Paketleme Makinalarımız Dünyanın Her Noktasında Sorunsuz Şekilde Çalışmaya Devam etmektedir.

PAKFORM ‘un deneyimli ve uzman ekibi olası sorunları öncesinde öngörmeyi ve buna göre hareket etmeyi kendine ilke edinmiştir.

Makina mühendisliği bilgi ve deneyim gerektirir. PAKFORM deneyimlidir ,tecrübelidir. Bu bilinçle zamanı doğru kullanarak sorumluluğunun gereklerini titizlikle takip eder. Kontrollü, şeffaf ve özenli yönetimiyle fark yaratır.

Thermoform Makinalarımızda Bakım ve gerekli revizyon veya onarım hizmetlerinde iddialıyız çünkü, işimizde uzmanız! Rutin bakım gerektiren her şeyden haberdarız. Tüm bakım ve revizyon onarım işlerinde uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

1968 den bu yana İşimizi bir yandan ciddiyetle yaparken diğer yandan sizin özen verdiklerinizi biz de önemsiyoruz, dahası mutluluğunuz için elimizden geleni yapıyoruz.

PAKFORM bu bilinçle zamanı doğru kullanarak sorumluluğunun gereklerini titizlikle takip eder. Kontrollü, şeffaf ve özenli yönetimiyle fark yaratır.

Makinalarımızda Bakım ve gerekli revizyon veya onarım hizmetlerinde iddialıyız çünkü, işimizde uzmanız! Rutin bakım gerektiren her şeyden haberdarız. Tüm bakım ve revizyon onarım işlerinde uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

İşimizi bir yandan ciddiyetle yaparken diğer yandan sizin özen verdiklerinizi biz de önemsiyoruz, dahası mutluluğunuz için elimizden geleni yapıyoruz.